Wszystkie kategorie
EN
Profil firmy

Strona główna > O nas > Profil firmy

Profil firmy

Profil firmy

Firma Hunan WPX Communication Technology Co., Ltd. (zwana dalej WPX) powstała w sierpniu 2009 roku i specjalizuje się w produkcji ograniczników przepięć. Mamy nasz dział badawczo-rozwojowy, warsztat produkcyjny, zespół sprzedaży i obsługi posprzedażnej oraz stworzyliśmy bazę produkcyjną o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych.

Produkty i aplikacje do ochrony oświetlenia:

Nasze produkty są szeroko stosowane w komunikacji, energetyce, finansach, transporcie, petrochemii, monitorowaniu bezpieczeństwa, pogodzie, fotowoltaice, radiu i telewizji oraz innych dziedzinach. Nasze produkty zdobyły zaufanie użytkowników pięknym wyglądem, doskonałą wydajnością, stabilną i niezawodną jakością oraz doskonałą obsługą posprzedażną.

Nasze wartości

Kreatywność i entuzjazm są pozytywne i zaraźliwe. Są także fundamentem innowacyjności – która jest jedną z podstawowych wartości naszej działalności.

Innowacja

Innowacja to pomost do przyszłości. Dlatego jest również decydującym czynnikiem kierującym naszym sposobem myślenia w procesie obsługi potrzeb klientów, wytwarzania produktów i dostarczania rozwiązań.

Jakość

Nasza naczelna zasada: Twoja satysfakcja z nas, Twoja przyjemność ze współpracy z nami. Dotyczy to nie tylko jakości. Dotyczy to pod każdym względem.

Odwaga

Idziemy do przodu. Jesteśmy o tym przekonani nawet w trudnych czasach. Zgromadziliśmy wieloletnie doświadczenie w branży i utrzymujemy pozytywne relacje współpracy z naszymi klientami.

Niezawodność

Dobre partnerstwo zawsze przetrwa próbę czasu. Dlatego zawsze tworzymy długoterminowe plany. Mamy solidne podstawy finansowe. Wraz ze zmieniającym się otoczeniem będziemy długofalowo inwestować w szkolenia.

Zaufaj

Zaufanie jest podstawą każdego udanego związku. Zawsze komunikujemy się i dogadujemy z naszymi klientami w sposób otwarty i uczciwy, co zdobyło zaufanie naszych klientów. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Czas pracy: 8:00 ~ 17:00;

ZAPYTAĆ TERAZ

zamknięte
Złóż zapytanie teraz